Duyuruyu Kapat
Selam ziyaretçi, bu site tamamen yardım amaçlı kurulmuştur. Pin to pin sistemle ilgileniyorsan, burada bulunan ücretsiz eğitimler, eklentiler ve araçlar sayesinde bilgine bilgi katacaksın. Hemen buraya tıkla üye ol ve ücretsiz kaynaklardan yaralanmaya başla.

YouTube'dan Nasıl Para Kazanılır?

'Youtube' forumunda okutan tarafından 11 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

 1. okutan

  okutan Site Yetkilisi Admin

  103
  46
  28
  Katılım:
  19 Aralık 2017
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  Webmaster
  Şehir:
  Bursa
  PM:
  Özel Mesaj
  Youtube İle Para Kazanmak

  Sosyal paylaşım platformu olan Youtube de para kazanmak sanıldığı kadar zor bir iş değil. Günümüzde de pek çok sosyal ağ kullanıcıları bu tür kanallar üzerinden para kazanma imkanları buluyor. 2005 senesinden bu yana yaşantımıza hızlı şekilde giriş yapma başarısı göstermiş olan Youtube da artık para kazanabileceğiniz pek çok alternatif yollar bulunuyor. Üstelik para kazanmak adına herhangi bir ciddi teknik bilgiye ihtiyaç duymanıza gerek kalmayacak.

  Youtube platformunda kazanç elde etmek istiyorsanız ilk yapacağınız adımlardan birisi de kendinize ait bir hesap oluşturmaktır. Kanal açtıktan sonra ise bir diğer izlemeniz gereken çözüm yolları arasında da video oluşturmak geliyor. Kanal oluşturduktan sonra ise zorluk yaşamadan hemen videonuzu oluşturmaya başlayacaksınız. Fakat burada dikkat etmeniz gereken en önemli ayrıntılardan birisi de doğru şekilde videoları yüklemenizdir. Kesinlikle telif hakkını ihlal etmemeye dikkat etmelisiniz.

  Video İzlenmelerini Arttırmak

  Videolarınızı yükledikten sonra bir diğer izlemeniz gereken yollardan birisi de videoların izlenmesini sağlamaktır. Video izlenim oranlarını arttırmak adına paylaşımlarınızın mutlaka ilgi çekici olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer ki youtube ortamından para kazanmak istiyorsanız mutlaka n az 4 bin saat izlenme olması gerektiğini bilmelisiniz. İlgi çekici video yahut resim yükleyin. Dikkat çekici başlıklar kullanmaya başlayın.

  Gündemi yakın takip ederek nelerin ilgi çekici olduğunu öğrenmek mantıklı bir çözüm yolu olmaya başlayacaktır. Böylelikle insanlarında nelere ilgi duyduğunu çok rahat şekilde öğrenmeye başlamış olursunuz. Video da aynı zamanda çarpıcı görseller kullanmaya mutlaka dikkat edin. Çünkü youtube kullanıcıları genelde o tarz paylaşımlara daha fazla ilgi duyarak videoyu izleme ihtiyacı içerisinde oluyor. Bu sayede video izlemelerini arttırmak sanıldığı kadar zor olmayacak.

  Bir kere video atıp bir daha atmamak işe yarar bir yöntem değildir. Bu yüzden dolayı kanalınıza mutlaka düzenli şekilde video atmaya başlayın. Bin aboneye ulaşıp ardından da 4 bin izlemeye geldiğiniz zaman ise kazanç elde etmeye başlamış olacaksınız. Sizlerde hemen para kazanma bölümü üzerinden Youtube İş Ortağından birisi haline gelmeye başlayacaksınız. Kısa zamanda hedeflemiş olduğunuz kazançlara ulaşma başarısını göstereceksiniz.
   
  sedat bunu beğendi.
  Yükleniyor...
Etiketler:

Bu Sayfayı Paylaş