Duyuruyu Kapat
Selam ziyaretçi, bu site tamamen yardım amaçlı kurulmuştur. Pin to pin sistemle ilgileniyorsan, burada bulunan ücretsiz eğitimler, eklentiler ve araçlar sayesinde bilgine bilgi katacaksın. Hemen buraya tıkla üye ol ve ücretsiz kaynaklardan yaralanmaya başla.

ÇÖZÜLDÜ Shadow Ban'dan Nasıl Kaçınılır?

'Pin to Pin' forumunda okutan tarafından 6 Kasım 2019 tarihinde açılan konu

1. okutan

okutan Site Yetkilisi Admin

103
    46
    28
    Meslek:
    Webmaster
    PM:
    Özel Mesaj
    Merhabalar,

Pinterest site işi yapanların en fazla çekindiği konu Shadow Ban'dır. Shadow Ban nedir; Pinterest sistemi sizin spam yaptığınızı tespit eder ve hesabınızla ilişkili internet sitenize ziyaretçi göndermeyi keser. Pinleriniz silinmez fakat o hesaptan artık ziyaretçi alamazsınız.

Öncelikle kendim nasıl bir teknik izliyorum ondan bahsedeyim, devamlı olarak Opera tarayıcı kullanıyorum, tarayıcının kendine özel VPN eklentisi sürekli olarak açık oluyor. Her Pinterest hesabında modemimi resetliyorum, bunun için modeminizi kapatıp bir dk bekledikten sonra açmanız yeterli olacaktır.

Modemi resetlemekle uğraşmak istemiyorsanız, telefonunuzla hotspot olarak bilgisayarınıza internet paylaşın, her hesapta mobil veriyi açıp kapatmanız işinizi görecektir.

Pinterest hesabını açın ve unutun, hiç bir zaman Pinterest hesabınızı oluşturduğunuz bilgisayarla kontrol etmek amacıyla hesaba girmeyin.

Abartılı pinlemeden kaçının, günde 20 ile 30 pinleme yapmanız yeterli olacaktır. Güncel konuları takip edin, sitenizi spam görünümünden çıkarın.

Anlatılanları yaptığınızda Shadow Ban'ı minumuma indireceksiniz, ama bu demek olmuyor ki %100 ban yemekten kurtulacaksınız. Burada en büyük faktör ŞANS'tır.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş