Duyuruyu Kapat
Selam ziyaretçi, bu site tamamen yardım amaçlı kurulmuştur. Pin to pin sistemle ilgileniyorsan, burada bulunan ücretsiz eğitimler, eklentiler ve araçlar sayesinde bilgine bilgi katacaksın. Hemen buraya tıkla üye ol ve ücretsiz kaynaklardan yaralanmaya başla.

Instagram’da Takipçi Nasıl Kazanılır?

'Instagram' forumunda tvsinema tarafından 4 Kasım 2019 tarihinde açılan konu

 1. tvsinema

  tvsinema Editör

  20
  20
  3
  Katılım:
  13 Ekim 2019
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  İstanbul
  PM:
  Özel Mesaj
  Instagram’da Takipçi Nasıl Kazanılır ?

  Instagram’da takipçi kazanabilmek için yapılması gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Bu hususlardan bazıları, işletme hesabı bazıları ise de kişisel hesaplar üzerinde etkili olan konulardan oluşmaktadır. Instagram’da takipçi kazanabilmek için yapabileceğiniz en kolay yöntemler herkesin ilgisini çekecektir. Instagram'ın dünya çapında popüler bir sosyal platform olmasından dolayı Instagram’da öne çıkmak çok önem kazanmıştır. Instagram'ın aylık yaklaşık 800 milyon kullanımım sayısı olduğu düşünülmektedir. Bu da Instagram'ın diğer platformlara göre öde olduğunu göstermektedir. Instagram’ın bu denli popüler olmasının sebebi fotoğraf ve video paylaşım özelliği olmasıdır.

  Yapacağız fotoğraf yarışmaları ve ürün çekilişleri Instagram’da insanların dikkatini çekecek etkili bir yöntemdir. Takipçileriniz arasında düzenleyeceğiniz bir fotoğraf yarışması ile daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Bu durum işletme hesapları için de geçerlidir. Satışını yaptığınız ürün ve hizmet ile ilgili yarışmalar düzenleyerek hedef kitlenize ulaşmayı kolaylaştırabilirsiniz. İşletmenize uygun bir etiket seçerek yarışma başlatabilir ve böylelikle en fazla beğeni ya da yorumu alan kişiye özel indirimler veya hediyeler verebilirsiniz.

  Paylaştığınız gönderileri reklamlarla öne çıkartarak ulaşılabilirliğinizi ve tanınırlığınızı arttırabilirsiniz. Böylelikle paylaşımlarınız daha fazla insan tarafından takip edilip beğenlecektir. Instagram’ın gönderi reklamları için hazır bulunan beğeni almak, takipçi kazanmak ve satışlarınızı arttırmak gibi özelliklere sahip şablonları ile yapmak istediklerini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

  Instagram ilk çıktığı zamanlar bir fotoğraf paylaşım platformu olarak lanse edilmişti. Daha sonra ise video ekleme ve paylaşma özelliği de eklendi ve şu an hikayeler adı altında anlık video ve fotoğraf paylaşım imkanı da bulunmaktadır. Instagram’da paylaşın gönderilerin yüzde 10’unu tatlı hayvanlar, yemekler, spor olayları ve komik olaylar oluşturmaktadır. Paylaşacağınız videolar iş veya eğlence içerikli videolar olabilir. Paylaşım yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise videoların ses ve görüntü kalitesidir. Kalite videolar sayesinde izlenme ve beğeni oranlarını yükselterek etiketlerle birlikte videonuz “keşfet” kısmında çıkabilirsiniz.

  Instagram'da takip kazanmanın diğer önemli bir noktası ise kullanıcı adıdır. Sade ve net bir kullanıcı adının takipçi arttırmadaki rolü oldukça büyüktür. Doğru ve anlaşılır bir kullanıcı adı sizin daha iyi bir şekilde bulunmanızı sağlar.

  Bu konularda dikkatli bir çalışma yaparak hesabınızdaki takipçileri kısa sürede artırabilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz.
   
  okutan bunu beğendi.
  Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş