Duyuruyu Kapat
Selam ziyaretçi, bu site tamamen yardım amaçlı kurulmuştur. Pin to pin sistemle ilgileniyorsan, burada bulunan ücretsiz eğitimler, eklentiler ve araçlar sayesinde bilgine bilgi katacaksın. Hemen buraya tıkla üye ol ve ücretsiz kaynaklardan yaralanmaya başla.

Google Reklamlarından Nasıl Para Kazanılır?

'Google Adsense' forumunda okutan tarafından 5 Kasım 2019 tarihinde açılan konu

1. okutan

okutan Site Yetkilisi Admin

103
    46
    28
    Meslek:
    Webmaster
    PM:
    Özel Mesaj
    Merhabalar,

İnternet üzerinden para kazanmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken kendinize bir alan belirlemek olacaktır, biz size bu alanlar içerisinden "Google Reklamlarını Kullanarak Para Kazanmak" olanı anlatacağız.

Öncelikle Google Adsense'den para kazanabilmeniz için bir adet yada daha fazla web siteniz olması gerekiyor, bu web sitelerinde trafikleri olması gerekiyor. Yani ziyaretçisi olan bir web sitesi olması lazım, ziyaretçi sitenize girecek, içeriğinizi okuyacak ve ardından sitenizde çıkan Adsense reklamlarına tıklayacak.

Ne kadar fazla kaliteli içerik üretirseniz o kadar çok ziyaretçiniz olacaktır, ziyaretçisi bol olan bir web sitenin de kazancı bir hayli yüksek olacaktır.

Ben size nasıl web sitesi kurulur, nasıl içerik üretilir bunlardan bahsetmedim. Ben size kısa yoldan Adsense kullanılarak nasıl para kazanırsınız onu yazdım.

Eğer siz hiç bir şey bilmiyor ve yolun başındaysanız konu altında soru sorarak nasıl bir yol izlemeniz hakkında size yardımcı olabilirim.

Yükleniyor...
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Bu Sayfayı Paylaş